BAR NA WESELE

czyli barmani na wesele – z klasą i elegancją

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu większości ludzi. Spraw, aby stał się wyjątkowy i zapewnij swoim gościom elegancki i stylowy bar na wesele

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu każdego z Państwa jest dzień ślubu. By każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik, niezbędna jest perfekcyjna organizacja i dbałość o szczegóły. Jest całe mnóstwo detali, które na długo przed weselem zaprzątają głowy Młodej Pary, począwszy od ustalenia terminu, na nauce pierwszego tańca kończąc. W kwestii powyższych, niestety nie mamy wystarczającej wiedzy, by Państwu doradzić, ale jest coś na czym znamy się najlepiej.

Z pasji tworzenia miksologicznych wariacji
powstała BarManiera

Idealnym sposobem na uświetnienie tego dnia, jest wynajęcia profesjonalnej obsługi barmańskiej Barmaniera dzięki której ten dzień będzie niezapomniany. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się  z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Barman na wesele to gwarancja dobrej zabawy,
niezwykłych drinków i masa rozrywki dla gości weselnych

OFERTA – WEDDING BAR

czyli co zapewniamy

Lista drinków, które barmani będą serwować dla gości, nie jest przez nas narzucona. Menu skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjomDobierzemy kartę do charakteru wesela tak, by każdy z gości poczuł się wyjątkowo. 

Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wnętrza oraz wizji klienta. 

Zapewniamy kompleksową obsługę i kompletny wedding bar

Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanych barmanów na wesele, zapewniamy klasyczne, jak i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy, składniki niezbędne do przygotowania drinków (owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy) oraz dodatki jak rurki czy serwetki.

Z odpowiednim wyprzedzeniem stworzymy dla Państwa listę zakupów. Istnieje możliwość, że to my dokonamy zakupy i dostarczymy produkty bezpośrednio na przyjęcie. Biorąc pod uwagę, że każdy z klientów dysponuje innym budżetem dostosujemy ofertę do Państwa możliwości.

Bar na wesele to oryginalny pomysł, który zapewni dobrą zabawę przez cały wieczór, tak aby Państwo i Państwa goście mogli się nim cieszyć całą noc

EKSPERCI W SWOJEJ BRANŻY

Czyli dlaczego my i co nas wyróżnia

Na rynku jest obecnie wiele firm oferujących obsługę barmańską. Tym co wyróżnia nas spośród konkurencji jest przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i solidność. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, a na pytania i wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie.

Naszym atutem jest także czas pracy. Serwujemy drinki do końca przyjęcia, bez dodatkowy opłat  za przedłużenie obsługi, a nie tak jak inne firmy – przez 6 lub 8 godzin. Nie wyobrażamy sobie zakończyć pracę w trakcie wesela, zwłaszcza kiedy goście nadal chcieliby korzystać z baru.

Dodatkowo jako jedyni w regionie zapewniamy w cenie owoce. Za ich zakup nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Nie do pomyślenia byłoby dla nas obciążyć Was obowiązkiem kupna świeżych i trudnodostępnych owoców na dzień przed weselem.

BARMANIERA W LICZBACH
Czyli ile już zrobiliśmy

0
PAR MŁODYCH
0
OBSŁUŻONYCH GOŚCI
0
ODWIEDZONYCH DOMÓW WESELNYCH

KRÓTKO I NA TEMAT

 • OBSŁUGĘ BARMAŃSKĄ przez cały czas trwania uroczystości z możliwością wybrania stylu pracy barmanów (styl klasyczny lub working flair) oraz ubioru w jakim będą pracować
 • BARY MOBILNE z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wnętrza, okoliczności oraz wizji klienta
 • eleganckie OTOCZENIE BAROWE dopasowane stylem do baru (stołki barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol)
 • SZKŁO barmańskie dopasowane kształtem i przeznaczeniem do charakteru uroczystości oraz do karty drinków
 • SPRZĘT BARMAŃSKI potrzebny do przygotowania drinków i koktajli (shakery, łyżki barmańskie, muddlery)
 • URZĄDZENIA BARMAŃSKIE (blendery, wyciskarki do owoców, kruszarki do lodu)
 • DODATKI KOMPLEMENTARNE (rurki, serwetki, wykałaczki)
 • BONIFIKATORY (syropy, tynktury, bittersy, puree owocowe, przyprawy sypkie)
 • OWOCE niezbędne do przygotowania drinków i koktajli (limonki, cytryny, pomarańcze) oraz owoce dekoracyjne i przyprawy (jabłko, porzeczka czerwona, borówka, arbuz, ananas, karambola, pitahaya, mięta, bazylia, przyprawy korzenne).
  Zdajemy sobie sprawę, że zakup świeżych i egzotycznych owoców bezpośrednio przed imprezą byłby dużym kłopotem. Dlatego żeby Państwa odciążyć, bierzemy to na siebie. W przeciwieństwie do innych firm z branży, w BarManierze ZAKUP OWOCÓW (o wartości około 500 zł) NIE JEST DLA PAŃSTWA DODATKOWYM KOSZTEM, a ZAWIERA SIĘ W CENIE OBSŁUGI!
 • przygotujemy KARTĘ DRINKÓW, którą umieścimy potem na rustykalnej, eleganckiej sztaludze. Oczywiście, to co ma się w znaleźć skonsultujemy z Państwem wcześniej. Chętnie zaproponujemy szeroką gamę koktajli (każdy drink z karty koktajli może być przygotowany w wersji bezalkoholowejzarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do okoliczności i charakteru wydarzenia, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

CZYLI CO ZAPEWNIACIE WY

 • ALKOHOL niezbędny do przygotowania drinków (np. wódka, rum, gin, tequila)
 • NAPOJE gazowane i niegazowane

Odpowiednio wcześniej opracujemy dla Państwa listę zakupów i doradzimy w wyborze alkoholi oraz napojów

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ilu barmanów pracuje na przyjęciu weselnym?  

Liczba barmanów na przyjęciu uzależniona jest od ilości osób na weselu. Jednak nie będzie ich z pewnością mniej niż dwóch.

Czy barmanom trzeba zapewnić wyżywienie oraz nocleg?  

Nie trzeba. Jednak bardzo często Pary Młode zapewniają nam wyżywienie oraz nocleg.

Po kogo stronie leży mycie szkła? Barmanów czy domu weselnego?   

Para Młoda powinna skontaktować się w sprawie mycia oraz donoszenia szkła na bar z salą weselną. 

Czy w liście zakupów podpowiadamy jaki alkohol kupić? 

W liście zakupów podane są ilości oraz rodzaje alkoholu i napojów gazowanych oraz niegazowanych. Jeśli Para Młoda potrzebuje naszej pomocy w wyborze odpowiednich marek produktów oczywiście służymy pomocą i z chęcia doradzimy w odpowiednim wyborze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Interesuje Cię bar na wesele?
Chcesz, by barman uatrakcyjnił Twoje przyjęcie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

KLAUZULA INFORMACYJNA- FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BarManiera Catering Barmański, Przecław 19/2, 72-005 Przecław, NIP 8513116611

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora

3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu