CATERING BARMAŃSKI
czyli kompleksowa obsługa barmańska wesel, imprez

Zajmujemy się kompleksową obsługą barmańską, a więc cateringiem barmańskim wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń takich jak: wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne i wiele innych. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Na początku współpracy ustalimy wszystkie szczegóły przyjęcia czy imprezy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i elastycznie podejdziemy do każdej propozycji. Dopasujemy nasze bary do stylu imprezy. Również kartę drinków mogą Państwo modyfikować do woli, zmieniając nazwy drinków czy ich formę. Dla nas barmaństwo nie ma granic. Na imprezach możemy serwować drinki pod różną postacią, nie tylko pod tą klasyczną. Możemy serwować koktajle w formie galaretek, żelek, pianek (barmaństwo molekularne), z suchym lodem itp. To wszystko jest w cenie.

 

Wiemy też, mocno odczuwają to przedsiębiorcy, że każdy z Was ma określoną ilość czasu. Dlatego oprócz zakupu owoców możemy zaoferować kompleksową obsługę barmańską wraz z zakupem alkoholu i napojów na imprezę. Warunki ustalamy indywidualnie. 

CZYLI CO OFERUJEMY

  • obsługę barmańską przez cały czas trwania wesela, imprezy, uroczystości z możliwością wybrania stylu pracy barmanów (np. klasyczny, mieszany, working flair) oraz ubioru w jakim będą pracować,
  • bar mobilny z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wnętrza, okoliczności oraz wizji klienta,
  • eleganckie otoczenie barowe dopasowane stylem do baru (stołki barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol),
  • szkło barmańskie dopasowane kształtem i przeznaczeniem do charakteru uroczystości oraz do karty drinków,
  • sprzęt barmański potrzebny do przygotowania drinków i koktajli (shakery, łyżki barmańskie, muddlery),
  • urządzenia barmańskie (blendery, wyciskarki do owoców, kruszarki do lodu),
  • dodatki komplementarne (rurki, serwetki, wykałaczki),
  • bonifikatory (syropy, tynktury, bittersy, puree owocowe, przyprawy sypkie),
  • owoce niezbędne do przygotowania drinków i koktajli (limonki, cytryny, pomarańcze) oraz owoce dekoracyjne i przyprawy (ananas, karambola, pitahaya, cięta mięta, bazylia, przyprawy korzenne),
  • kartę drinków, którą skonsultujemy z Państwem wcześniej, abyśmy do każdego zlecenia mogli przygotować się indywidualnie. Chętnie zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do okoliczności i charakteru wydarzenia, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie o niezwykłej pasji do tego co robią

Nasi barmani to wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i kursach, tak, aby być na bieżąco z najnowczymi trendami.

Profesjonalna obsługa barmańska imprez, którą oferujemy to idealny pomysł na wiele okazji!

Ta forma sprawdzi się zarówno do bardziej formalnych bankietów oraz do przyjęć o spontanicznym charakterze, obsługujemy wydarzenia duże, jak i te bardziej kameralne.To idealny pomysł na przyjęcia firmowe, imprezy integracyjne, potańcówki, czy spotkania po latach.

Oferujemy również kompleksową obsługę barmańską wesel, czyli jednego z najważniejszych dni w życiu większości ludzi

Chcemy, aby każde z tych wydarzeń było dla Państwa niezapomniane, a oferowane przez nas usługi idealnie dopełniały te imprezy, stanowiąc świetną rozrywkę dla gości. Każdorazowo nasza karta drinków może być odpowiednio dostosowana do klimatu wydarzenia. W naszej firmie cenimy Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i pomysły, które z chęcią przyjmujemy i staramy się jak najlepiej uwzględnić.

Nasze usługi w pełni dopasujemy do charakteru imprezy pod każdym względem, nasi barmani dostosują swój styl pracy do danego wydarzenia. Również otoczenie baru, jak i sam bar możemy zmieniać tak, aby idealnie zgrały się z otoczeniem. Zdajemy sobie sprawę, że imprezy tego typu trwają często do wczesnych godzin porannych, dlatego nasza firma zapewnia wykonywanie usługi przez cały czas trwania wydarzenia!

Profesjonalna obsługa barmańska to gwarancja wysokiej jakości trunków i niesamowitego show, które uświetni każdą imprezę

Obsługa barmańska wesel i imprez jest dla nas przede wszystkim pasją, wiemy co zrobić, aby wydarzenie te stały się jeszcze ciekawsze. Dla nas barmaństwo nie ma granic, a my jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Zdecydowanie wiemy co robimy, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom pracy naszych barmanów. Wykupiona u nas usługa barmańskiej obsługi wesel i imprez to gwarancja wysokiej jakości drinków i koktajli oraz w pełni profesjonalnej obsługi, co sprawia, że jest to niezwykła atrakcja dla Państwa i Państwa Gości, która z pewnością na długo zapadnie w pamięci.

ZAUFALI NAM