CATERING BARMAŃSKI

Czyli stylowa i elegancka obsługa barmańska

Kompleksowy i stylowy catering barmański
Twojego przyjęcia

Niezależnie od rodzaju imprezy jaką organizujesz, chcesz, aby była idealna. My z przyjemnością pomożemy Ci uczynić Twoje przyjęcie niezapomnianym. Obsługujemy wydarzenia takie jak: wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, przyjęcia firmowe, spotkania absolwentów oraz wiele innych uroczystości.

Nasza elegancka obsługa barmańska sprawdzi się
zarówno na formalnych bankietach, jak i na niezobowiązujących przyjęciach

Obsługujemy zarówno duże przyjęcia jak i te bardziej kameralna. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a współpracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami służąc przy tym radą i doświadczeniem.

Naszą obsługę barmańską
dopasujemy do charakteru imprezy

Nasi barmani dostosują swój ubiór oraz styl pracy do danego wydarzenia. Mają Państwo również możliwość wybrania odpowiednich frontów barowych dostosowanych do wystroju i charakteru przyjęcia. Z przyjemnością zaproponujemy szeroką gamę koktajli (także bezalkoholowych) zarówno klasycznych, jak i autorskich, ale też chętnie wyjdziemy naprzeciw Państwa propozycjom.

NASZ ZESPÓŁ

Czyli eleganccy i profesjonalni barmani na przyjęcie

Wszystkie osoby, z którymi współpracujemy to prawdziwi pasjonaci sztuki barmańskiej. Cechuje ich profesjonalizm i nienaganne maniery. Podczas cateringów barmańskich wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności, prezentując je, ubrane w kompozycje perfekcyjnych drinków i koktajli. Swoje doświadczenie łączą z pasją, dzięki której oprócz pysznych miksologicznych wariacji potrafią w elegancki sposób zabawić gości podczas przyjęcia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre przyjęcia nie kończą się szybko, dlatego jesteśmy w pełni gotowi świadczyć nasze usługi do rana. Serwujemy drinki do końca przyjęcia, bez dodatkowych opłat za przedłużenie obsługi. Pracę łączymy z pasją dlatego z uśmiechem na twarzy pracujemy do końca przyjęcia. Obsługę realizujemy w minimum dwuosobowym zespole, który na pierwszym miejscu stawia zadowolenie gości.

NASZA OFERTA

Czyli kompleksowa usługa barmańska

Dobrze wiemy, że organizacja ważnego przyjęcia to czasochłonne zadanie, dlatego kompleksowo zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z profesjonalnym przygotowaniem drink baru na Waszym przyjęciu. Oprócz najlepszej obsługi barmańskiej oraz sprzętu barmańskiego i baru mobilnego zapewniamy szkło barmańskie dopasowane kształtem i stylem do charakteru przyjęcia, dodatki komplementarne (min. rurki i serwetki), syropy, likiery, biterry oraz owoce. Zakupimy także alkohol i napoje gazowane i niegazowane niezbędne do przygotowania drinków i koktajli.

OFERTA

czyli co zapewniamy

 • OBSŁUGĘ BARMAŃSKĄ przez cały czas trwania uroczystości z możliwością wybrania stylu pracy barmanów (styl klasyczny lub working flair) oraz ubioru w jakim będą pracować
 • BARY MOBILNE z wymiennymi frontami, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go do wnętrza, okoliczności oraz wizji klienta
 • eleganckie OTOCZENIE BAROWE dopasowane stylem do baru (stołki barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol)
 • SZKŁO barmańskie dopasowane kształtem i przeznaczeniem do charakteru uroczystości oraz do karty drinków
 • SPRZĘT BARMAŃSKI potrzebny do przygotowania drinków i koktajli (shakery, łyżki barmańskie, muddlery)
 • URZĄDZENIA BARMAŃSKIE (blendery, wyciskarki do owoców, kruszarki do lodu)
 • DODATKI KOMPLEMENTARNE (rurki, serwetki, wykałaczki)
 • BONIFIKATORY (syropy, tynktury, bittersy, puree owocowe, przyprawy sypkie)
 • OWOCE niezbędne do przygotowania drinków i koktajli (limonki, cytryny, pomarańcze) oraz owoce dekoracyjne i przyprawy (jabłko, porzeczka czerwona, borówka, arbuz, ananas, karambola, pitahaya, mięta, bazylia, przyprawy korzenne).
  Zdajemy sobie sprawę, że zakup świeżych i egzotycznych owoców bezpośrednio przed imprezą byłby dużym kłopotem. Dlatego żeby Państwa odciążyć, bierzemy to na siebie. W przeciwieństwie do innych firm z branży, w BarManierze ZAKUP OWOCÓW (o wartości około 500 zł) NIE JEST DLA PAŃSTWA DODATKOWYM KOSZTEM, a ZAWIERA SIĘ W CENIE OBSŁUGI!
 • kupimy i przywoziemy ALKOHOL oraz NAPOJE gazowane oraz niegazowane potrzebne do przygotowania drinków oraz koktajli
 • przygotujemy KARTĘ DRINKÓW, którą umieścimy potem na rustykalnej, eleganckiej sztaludze. Oczywiście, to co ma się w znaleźć skonsultujemy z Państwem wcześniej. Chętnie zaproponujemy szeroką gamę koktajli (każdy drink z karty koktajli może być przygotowany w wersji bezalkoholowejzarówno klasycznych, jak i autorskich, ale chętnie wyjdziemy na przeciw Państwa propozycjom. Dobierzemy kartę do okoliczności i charakteru wydarzenia, tak by każdy z gości poczuł się wyjątkowo.

ZAUFALI NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz pytania?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Telefon kontaktowy:

(+48) 669 668 333

Portale społecznościowe: