Zamów barmana
na swoje wesele!
NAPISZ DO NAS

Barman na wesele

BarManieraProfesjonalni barmani z klasą na Twoim weselu

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu. My sprawimy, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy. Idealnym sposobem na jego uświetnienie jest zaufanie nam w kwestii obsługi barmańskiej na Państwa weselnym przyjęciu. Sprawimy, że to będzie niezapomniana impreza, zarówno dla Pary Młodej, jak i dla Gości. Podobnie jak Państwu, zależy nam, aby wszyscy świetnie się bawili.

Wiemy doskonale, że sprawy związane z organizacją wesela są niezwykle pochłaniające, dlatego, jeśli chodzi o obsługę barmańską oraz związane z nią kwestie logistyczne, deklarujemy się, że zajmiemy się wszystkimi detalami. Przed rozpoczęciem współpracy, chcemy jednak zapoznać się z Państwa oczekiwaniami oraz dowiedzieć się, jaki charakter będzie miała impreza, aby idealnie wpasować się w klimat.

01Profesjonalni barmani

Jesteśmy firmą, która składa się z samych profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu jak mało kto, a wszystko, co robią, jest wynikiem ich ogromnej pasji. Ekipa BarManiera zajmuje się kompleksową obsługą barmańską przede wszystkim wesel. Nasi barmani to osoby z wieloletnią praktyką, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim klasą. Cechują ich profesjonalizm i nienaganne maniery. Są doświadczeni, ale również otwarci na wszelakie nowości. Ciągle uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami.

02Elastyczna oferta

Nam również zależy, aby Państwa wesele było dopięte na ostatni guzik, dlatego chcemy dopasować się do klimatu imprezy. Posiadamy nowoczesne i stylowe mobilne bary z wymiennymi frontami, które Państwo mogą wybrać. Zapewniamy eleganckie otoczenie barowe, które idealnie dostosujemy do całokształtu. Państwo mogą również wybrać strój oraz styl pracy barmanów tak, aby całość była perfekcyjnie dopasowana do charakteru przyjęcia.

03Kompleksowa usługa

Oprócz eleganckiego baru weselnego i wykwalifikowanych barmanów zapewnimy klasyczne i wyszukane rodzaje szkła, syropy, bittersy oraz składniki niezbędne do przygotowania efektownych drinków, takie jak owoce dekoracyjne, świeże zioła, purée owocowe, przyprawy, a także rurki i serwetki.

Ile kosztuje obsługa barmańska na wesele?

Obsługuje 2-óch barmanów

1990 zł

Obsługuje 2-óch barmanów

2990 zł

Obsługuje 3 barmanów

3590 zł

Co nas wyróżnia?

Na rynku jest obecnie wiele firm oferujących obsługę barmańską. Tym co nas wyróżnia spośród konkurencji jest przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i solidność. Pozostajemy do państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, a na pytania i wiadomości odpowiadamy bardzo sprawnie. Dodatkowo jako nieliczni w regionie zapewniamy w cenie owoce. Za ich zakup nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Nie do pomyślenia byłoby dla nas obciążyć Was obowiązkiem kupna świeżych i trudnodostępnych owoców na dzień przed imprezą.

Krótko i na tematCo oferujemy?

Otoczenie barowe

Przywieziemy także na Wasze życzenie otoczenie barowe dopasowane stylem do charakteru przyjęcia m.in. krzesła barowe, meblościankę ekspozycyjną na alkohol.

Szkło barmańskie

Posiadamy eleganckie szkło barowe w różnych rozmiarach i kształtach.

Sprzęt barmański

Nieodzownym elementem pracy barmana jest jego sprzęt. Posiadamy profesjonalny sprzęt barmański, które nie zawiedzie żadnego z naszych pracowników podczas nawet najbardziej wymagających przyjęć.

Bary mobilne

Dowieziemy na miejsce stylowe i eleganckie bary mobilne dopasowane do charaktery przyjęcia.

Profesjonalną obsługę barmańską

Nasza wykwalifikowana kadra profesjonalnych barmanów będzie obsługiwać z uśmiechem na ustach Waszych gości .

Dodatki komplementarne

Pod tą trudną nazwą kryją się dodatki takie jak rurki, serwetki czy wykałaczki.

Bonifikatory

Są to przede wszystkim syropy, bittery, tynktury własne, puree owocowe czy przyprawy sypkie.

Owoce i zioła

Niezbędnym składnikiem do przygotowania drinków i koktajli są owoce i zioła. Zapewnimy zarówno owoce dekoracyjne (karambola, pitahaya, arbuz, anans i wiele innych) jak i cytrusy czy owoce sezonowe. Przywieziemy także świeże zioła np. miętę, bazylię, tymianek czy rozmaryn.

Lód

Przywieziemy na przyjęcie lód w kostkach, kruszony, a nawet kule i bryły lodowe.
Za dopłatą dostarczymy suchy lód!